Ambulatoriu de specialitate

Personal

  • Dr. Bara Anca-Diana - Medic primar
  • Dr. Bretean Diana-Claudia - Medic primar
  • Ceriser Teodora-Maria - Asistent medical debutant
  • Ciora Ana Monica - Asistent medical prc.
  • Dr. Enasescu Ligia Iunia - Medic specialist
  • Farc Mihaela Stefania - Asistent medical prc.
  • Lazaroni Nicoleta - Asistent medical prc.
  • Linaru Ligia-Ramona-Mara - Asistent medical prc.
  • Mati Teodora - Asistent medical prc.
  • Opirlesc Teodora Terezia - Asistent medical prc.
  • Parau Adriana - Asistent medical prc.
  • Pasconi Alina Daniela - Asistent medical prc.
  • Dr. Spoiala Gabriel Mihai - Medic specialist
  • Stefoni Cristina-Lacramioara - Asistent medical prc.
  • Vasilachi Angelica-Venera - Asistent medical prc.
  • Vlaiconi Ioana-Cristina - Asistent medical debutant

Fizioterapie

Personal

  • Ilioni Mariana-Carmen - Asistent medical prc.
  • Prodan Ramona - Asistent medical prc.

Program

CARDIOLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.NEICONI ILIANA

8-11

09-14

 

9-14

-

DR.PAVEL ANAMARIA- RALUCA

11-14

 

9-14

-

09-14

CHIRURGIE GENERALA

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.LUCHIAN LUCIAN GEORGE

08-10

-

08-10

-

08-10

DR.PATRUTI FLAVIUS

10-14

-

10-12

08-14

-

DR.MUSTATA ROBERT

-

08-14

12-14

-

10-14

DERMATOLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.BARA ANCA DIANA

8-15

8-15

11-14

11-14

8-15

MEDICINA INTERNA

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.ANGHEL HORIA

11-15

8-11

11-15

8-11

8-11

DR.GHEORGHE LILIANA

8-11

11-15

8-11

11-15

11-15

OBSTETRICA GINECOLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.IANCU STEFAN

 

9-15

 

 

9-15

DR.DANI MIRELA

11-15

 

 

9-11

 

DR.LEU RAMONA

 

 

9-15

 

 

DR.SCHMIDT ZOLTAN

9-11

 

 

11-15

 

OTORINOLARINGOLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.BRETEAN DIANA CLAUDIA

8-12

11-15

8-12

11-15

8-12

DR.PREDA MIHAI

12-15

8-11

12-15

8-11

12-15

PEDIATRIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.ANTAL CLAUDIU

10-12

12-15

10-12

8-11

12-15

DR.DUNA DANIELA

12-15

10-12

12-15

11-13

10-12

DR.BABAU ZINUCA

8-10

8-10

8-10

13-15

8-10

RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.TATULEA-CODREAN MARIOARA

10-14

10-14

10-14

10-14

10-14

NEUROLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.BICAZAN ALINA

09-14

-

09-14

-

10-13

DR.MUSAT ADELA

-

09-14

-

09-14

08-10

UROLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.BATUCA LIVIU-IOAN

08-12

11-14

08-11

11-14

08-12

ENDOCRINOLOGIE & DIABET ZAHARAT

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.ENASESCU LIGIA-IUNIA

ENDOCRINOLOGIE

 

9-12:30

9-15

 

9-15

DR.ENASESCU LIGIA-IUNIA

DIABET ZAHARAT

8-15

 

 

8-15

 

DIABET ZAHARAT SI BOLI DE NUTRITIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.SPOIALA GABRIEL MIHAI

8:30-14:30

8:30-14:30

8:30-14:30

08:30-14:30

8:30-14:30

PNEUMOLOGIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.GERGELY ALINA

 

8-14

 

 

 

ORTOPEDIE

 

 

Luni

Marti

Miercuri

Joi

Vineri

DR.MORGOVAN MIHAI

9-13

9-13

9-13

9-13

9-13

Structură şi dotări

Tabel nominal cu tipul si numarul de aparate aflate in dotarea ambulatoriului de specialitate in format PDF

Necesarul de aparatura medicala pentru cabinetele din ambulatoriu integrat in format PDF